O Firmie

Zakład Obróbki Metali KOMECH istnieje od 1980 roku i mieści się w Lublinie. Wykonujemy części metalowe z dokadnością rzędu 0,002 mm do samochodów, traktorów, dla potrzeb przemysłu maszynowego, komputerowego oraz spożywczego. Naszymi odbiorcami są duże znane koncerny z Niemiec, Danii, Włoch oraz Holandii.

 

Wieloletnie doświadczenie sięgające 35 lat sprawia, że jesteśmy w stanie skutecznie zaspokoić potrzeby naszych Klientów.

 

Wysoka jakość produktów jest fundamentem, na którym budujemy naszą przyszłość. Dlatego też w 2001 roku wprowadziliśmy i nadal rozwijamy system zapewnienia jakości PN-EN ISO 9001:2001

 

Posiadamy nowoczesny park maszynowy obrabiarek sterowanych numerycznie CNC (wycinarka laserowa, wycinarka plazmowa HD, prasa krawędziowa, centra obróbcze frezarskie i tokarskie, giętarkę trzpieniową). Przygotowujemy również powierzchnie do malowania poprzez śrutowanie. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych maszyn i technologii jesteśmy w stanie uzyskać detale o skomplikowanych kształtach i wysoką dokładnością wykonania.

 

 

 

 

 

Nasza misja:

 

Naszym dążeniem jest zaspokajanie wszelkich wymagań i oczekiwań Naszych klientów.

 

 

Zapraszam Państwa do współpracy.

 

Właściciel
inż. Edward Kostrubiec

 

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 Nasza załoga

 

 

Wykonanie © ENZO